دردانه

قیمت:
قیمت پشت جلد: 30,000 تومان
تخفیف: 5,000 تومان
قیمت برای شما: 25,000 تومان

0 نظر  (0 نظر)   |   نوشتن نظر

 

این نرم افزار با هدف آشنایی والدین عزیز کشورمان با مسائل پیرامون قبل و بعد از بارداری، زایمان، تغذیه، تربیت و دیگر مسایل مربوط به نوزاد و کودک تولید و عرضه گردیده است.

قسمتهای مختلف برنامه:

بارداری: در این بخش مباحث مربوط به بارداری و میزان رشد و نمو جنین از آغاز انعقاد نطفه تا پایان حاملگی مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد.

زایمان: در این بخش مراحل مختلف زایمان و اقداماتی که در این خصوص لازم است صورت پذیرد اشاره شده است

نوزاد: در این بخش از برنامه مطالبی که والدین را با چگونگی برنامه‌ریزی برای بچه‌دار شدن و مراقبت‌های لازم قبل از ولادت، آداب ولادت و دوران شیردهی آشنا می‌سازد

تربیت: در این بخش از برنامه اهمیت تربیت از دیدگاه قرآن کریم، روایات اهل بیت(ع) و کلام بزرگان دین مورد بررسی قرار گرفته

دانستنی‌ها: در این بخش به جهت افزودن دانش شما مطالب مفید و آموزنده‌ای در زمینه‌های مختلف پزشکی، دینی، عمومی و خلقت در قالب دانستنی‌ها ارائه شده است.

شهر نام: در این بخش به منظور تسهیل در انتخاب نام نیکو و زیبا حدود یازده هزار اسم همچنین فهرستی از اسامی برگزیده همچون نام ائمه(ع) و پیامبران و نیکان آمده است.

نکته‌های کلیدی: در این بخش مطالبی که درباره بارداری، زایمان، ولادت، مراقبت و تربیت کودک مهم‌تر از سایر مباحث بوده‌اند، در قالب نکته‌های کلیدی به صورت کوتاه و در حد امکان همراه با تصاویر مرتبط نمایش داده می‌شود.

کارشناس: در این قسمت بحث‌های مفید و آموزنده‌ای درباره زایمان و مطالب مرتبط با آن، ولادت، شیردهی، تغذیه و تربیت کودک در قالب بحث‌های کارشناسی ارائه شده است.

احکام کودک: در این بخش احکام مربوط به کودک از زمان انعقاد نطفه تا تولد ارائه شده است.

داستان: در این بخش داستان‌های تربیتی در دو قالب نمایشی و متنی از منابع مختلف ارائه شده است.

بانک اطلاعات خانواده: در این قسمت باید اطلاعات پدر، مادر و فرزندان ثبت شود تا بتوان در بخش‌های دیگر برنامه مانند کارت سلامت از آن استفاده کرد.

جشن تولد: در این بخش کارت‌های دعوتی که به مناسبت تولد فرزند دلبند شما در برنامه آورده شده جهت دعوت به جشن تولد قرار داده شده که در این کارت‌ها زمینه‌های مختلف با عبارت‌های گوناگون آورده شده است.

امکانات جانبی: این عنوان شامل برنامه‌های متنوعی از قبیل آلبوم عکس، آلبوم نام، محاسبه سن بلوغ، تبدیل تاریخ، لالایی، منابع و مآخذ و درباره برنامه می‌باشد.

 

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کالاهای مرتبط