رشاد

قیمت:
قیمت پشت جلد: 15,000 تومان
تخفیف: 5,000 تومان
قیمت برای شما: 10,000 تومان

0 نظر  (0 نظر)   |   نوشتن نظر

۱

ـ مجموعه سخنرانی‌های حجت‌الاسلام حاج احمد کافی (ره)[افکت صوتی (از موضوعات، اشعار، اسماعیل هرقلی)] 

این نرم‌افزار شامل موضوعات، ادعیه، زندگی‌نامه، فیلم و لیست سخنرانی‌های مرحوم کافی می‌باشد. شما می‌توانید با انتخاب هر قسمت، زیرمجموعه‌های آن را مشاهده کنید حالا شما می‌توانید به عنوان نمونه قسمت «موضوعات» را انتخاب نموده و زیرمجموعه‌های آن را مشاهده کنید 

٢ـ این قسمت از برنامه حاوی موضوعات، آیات، رویات، روضه‌ها، حکایات و اشعاری است که در سخنرانی‌های مرحوم کافی آمده است. شما می‌توانید با انتخاب هر بخش زیرمجموعه‌های آن را مشاهده کنید. برای استفاده از قسمت‌های مختلف این برنامه باید نرم‌افزار رشاد را تهیه نمایید حالا برای نمونه می‌توانید عنوان «یوسف گم گشته» را از قسمت اشعار را انتخاب کنید تا از شنیدن این شعر دل‌نشین لذت ببرید. 

۳ـ این قسمت از برنامه شامل دعای کمیل، ندبه، سمات و حدیث شریف کساء با صدای حجت‌الاسلام کافی می‌باشد. برای شنیدن دعای مورد نظر، می‌توانید آن را انتخاب کنید تا از فیوضات آن بهره‌مند شوید حال به عنوان مثال می‌توانید دعای ندبه را انتخاب کنید تا فرازی از این دعای شریف را بشنوید. 

٤ـ در این بخش از برنامه سه قطعه فیلم مربوط به قبرستان بقیع، حرم امام حسین (ع) و مسجد مقدس جمکران آورده شده است. شما می‌توانید با انتخاب هر قطعه فیلم، از دیدن آن لذت ببرید. حال شما فقط می‌توانید عنوان صاحب‌الزمان (عج) را انتخاب نمایید تا از دیدن تصاویر مسجد مقدس جمکران لذت ببرید. 

۵ـ در این قسمت از برنامه ٩۱ عنوان از سخنرانی‌های کافی آمده است. با انتخاب هر عنوان می‌توانید به یکی از این سخنرانی‌ها گوش فرا دهید. حال شما فقط می‌توانید عنوان هشتم یعنی «ارزش عبارت جوان» را انتخاب کنید و قسمتی از این سخنرانی دل‌نشین را بشنوید.

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: