شکوفه

قیمت:
قیمت پشت جلد: 20,000 تومان
تخفیف: 2,000 تومان
قیمت برای شما: 18,000 تومان

0 نظر  (0 نظر)   |   نوشتن نظر

نماز ستون دين و معراج مؤمن است. اولين سوال در قيامت و ميزان محاسبه اعمال نماز است و اگر آن قبول شود سايرساير اعمال نيز قبول مي‌شود و اگر نماز قبول نشود ساير اعمال نيز قبول نمي‌شود. لذا با توجه به نقش کليدي اين فريضه‌ي بزرگ الهي ابتداءً بايد آثار و برکات نماز و نقش آن در زندگي تبيين شود و در مرحله بعد اسرار نماز و فلسفه آن به گونه‌اي قابل فهم براي سنين مختلف بيان شود تا چهره‌اي جذّاب و زيبا از نماز ارائه شود. 
از اين رو مؤسسه فرهنگي ياسين در راستاي مسئوليتي که بر دوش خود احساس مي‌کند تصميم گرفت برنامه‌اي جامع در زمينه نماز براي کودکان ارائه کند بدين منظور نرم‌افزار شکوفه (آموزش نماز براي کودکان) به شرح ذيل تهيه و تدوين گرديد. 
اجزاء اين برنامه عبارتند از: 

۱- آموزش نماز: اين بخش شامل آموزش وضو، تيمم، اذان و اقامه، نماز و تعقيبات به صورت انيميشن مي­باشد.

٢- درس­هاي نماز: در اين قسمت مفاهيم نماز در قالب شش درس به صورت انيميشن آموزش داده مي­شود.

۳- آشنايي با احکام: در اين بخش احکام و آداب تقليد، وضو، تيمم، نماز، مسجد و نماز جماعت به صورت ساده و قابل فهم براي کودکان و نوجوانان همراه با صوت و تصوير و انيميشن آموزش داده شده است.

٤- معصومين و نماز: معصومين (عليهم السلام) براي انسان­ها و به خصوص براي ما شيعيان الگوي کاملي هستند. آنها در تمام عرصه­هاي زندگي فردي و اجتماعي و به ويژه در عبادت و ارتباط با پروردگار جهان اسوه و سرمشق ما هستند از اين رو در اين بخش گوشه­هايي از عبادت و نماز چهارده معصوم (عليهم السلام) همراه با صوت و تصاوير متحرک براي اثرپذيري بيشتر ارائه شده است.

۵- قصه: در اين قسمت داستان­هاي شنيدني و زيبايي از نماز و موضوعات مرتبط با آن با تصاوير ثابت و متحرک همراه با صوت آورده شده است.

٦- نغمه: سرودهايي جذاب و دلنشين درباره‌ي نماز به صورت فيلم ارائه شده است.

۷- نگارخانه: در اين قسمت تصاوير زيبايي در موضوعاتي همچون کودکان و نماز، مساجد، علما و تابلو با امکانSlid Show همراه با صوت زمينه و يا توضيح تصاوير ارايه شده است.

٨- سرگرمي: در اين بخش سرگرمي­هاي جذابي از قبيل دوتايي، جورچين، کاردستي، آزمون حافظه (نمايش عکس) و رنگارنگ آورده شده است.

٩- امکانات جانبي از قبيل: 
محاسبه سن تکليف: در اين قسمت با وارد کردن تاريخ تولد و تعيين جنسيت، سن تکليف کاربر به دقت محاسبه مي­شود.

تنظيمات: در اين بخش زنگ خبر، پخش اذان به افق شهرهاي مختلف با صداي موذنين گوناگون و امکانات ديگر تنظيم مي­شود. 

دفترچه تلفن: امكان ورود و ثبت اطلاعاتي همچون آدرس و تلفن و امكان دستيابي سريع از طريق جستجو در اين قسمت گنجانده شده است. 

تبديل تاريخ: اين قسمت از برنامه به ما امكان مي‌دهد يكي از تاريخ‌هاي ميلادي، هجري شمسي يا هجري قمري را به ديگري تبديل كنيم و حتي روز هفته را هم مشخص كنيم. 

فاصله شهرها: بدست آوردن فاصله بين شهرهاي مختلف كشور با استفاده از اين قسمت برنامه امكان‌پذير مي‌باشد. 
ساعت: اين قسمت از برنامه ساعت را براي كاربر اعلام مي‌كند. 

از ويژگي مهم اين نرم‌افزار امکان ثبت نام کاربر، شرح نام و تعامل برنامه با وي است.

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کالاهای مرتبط