طاها

قیمت:
قیمت پشت جلد: 15,000 تومان
تخفیف: 5,000 تومان
قیمت برای شما: 10,000 تومان

0 نظر  (0 نظر)   |   نوشتن نظر

برنامة طاها كه سبك نويني در آموزش سيرة معصومين (ع) و معرّفي هر يك از آن چهارده نور مقدّس به شيوة صوتي ـ تصويري است، توسط مؤسسه فرهنگي ياسين توليد شده است. 

عناوين طاها 

زندگي‌نامه: از بخش‌هاي مهم طاها، زندگي‌نامة چهارده معصوم است كه متن آن همراه با صوت و تصاوير متناسب، در اختيار كاربر قرار گرفته است.

وقايع‌نامه: حوادثي كه از عام‌الفيل، سال تولد پيامبر اكرم (ص)، تا زمان غيبت كبراي امام زمان (عج) اتّفاق افتاده است، در اين برنامه ارائه خواهد شد. مهم‌ترين وقايع، به گونة صوتي ـ تصويري در اختيار علاقه‌مندان قرار گرفته است. 

مدرسة طاها: اين بخش از برنامه كه براي آموزش نوآموزان با شيوه‌هاي گوناگون، طراحي شده است، شامل حداقل ۳ درس از زندگي هر معصوم به شيوة صوتي ـ تصويري مي‌باشد. 

احاديث: قسمتي از برنامه به ۱٢ حديث از هر يك از معصومين اختصاص يافته است كه با صوت و تصوير مناسب همراه است. 

ديدگاه اهل سنت: نظرات بزرگان و علماي اهل سنت دربارة معصومين از بخش‌هاي ديگر اين برنامه است. 

اشعار: ۱٢ قطعه شعر دربارة هر يك از معصومين در قالب‌هاي گوناگون شعري، چون غزل، قصيده و رباعي، به دوستداران اهل بيت ارائه شده است. 

حكايات: ۵ حكايت آموزنده از هر معصوم، بخش ديگري از برنامة طاها را تشكيل داده است. 

آزمون و سرگرمي: از بخش‌هاي مفيد و پرجاذبة طاها، بخش آزمون و سرگرمي است. اين قسمت از برنامه را سرگرمي‌هايي چون شكار پاسخ، جورچين، كلمات مزدوج، جدولِ حروف متقاطع و جدولِ حروف در هم ريخته كه در عين سرگرمي بودن، بر آگاهي كاربر نيز مي‌افزايد. نرم‌افزار طاها بر روي يك ديسك نوري قرار گرفته و به علاقه‌مندان عرضه شده است.

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کالاهای مرتبط