گلبرگ

قیمت:
قیمت پشت جلد: 90,000 تومان
تخفیف: 10,000 تومان
قیمت برای شما: 80,000 تومان

0 نظر  (0 نظر)   |   نوشتن نظر

گلبرگ

گلبرگ، مجموعه نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای آموزنده و جذاب برای خانواده‌هاست که شامل پنج نرم‌افزار دردانه، مبشر خانواده، مبلغ خانواده، ولاء امام حسین(ع) و طاها است.

دردانه: آنچه یک مادر باردار باید در مورد مسائل مرتبط با قبل و بعد از بارداری، زایمان، تغذیه، تربیت و دیگر مسائل کودک بداند، در نرم‌افزار دردانه آمده است. ارائه‌ی بیش از 11000 اسم با امکان انتخاب به روش‌های مختلف از جذابیت‌های این نرم‌افزار می‌باشد.

مبشر خانواده: مبشر خانواده دایرة المعارفی جامع برای شکوفایی و سلامت خانواده است. نکات ارزنده اخلاقی، دانستنی‌های مورد نیاز خانواده، مشاوره خانواده و بانک جامع داروهای گیاهی و شیمیایی از قسمت‌های جالب این نرم‌افزار است.

مبلغ خانواده: نرم‌افزار مبلغ خانواده در راستای سعادت و اعتلای بنیان خانواده تولید گردیده است. قرآن و عترت با محوریت نیازهای یک خانواده مسلمان و اخلاق و احکام در خانواده در این نرم‌افزار گنجانده شده است.

ولاء امام حسین(ع): نرم‌افزار ولاء امام حسین(ع) با هدف معرفی خورشید تابناک امامت و ولایت امام حسین(ع) و فرهنگ عاشورا عرضه گردیده است.

طاها: نرم‌افزار طاها با ارائه سیره و زندگی نامه چهارده معصوم(ع) و حوادث از عام الفیل تا غیبت کبری ما را با برترین الگوهای زندگی آشنا می‌سازد.

با خرید این مجموعه از تخفیف استثنایی 20% برخوردار شوید: 10% تخفیف ویژه خرید مجموعه گلبرگ + 10% تخفیف خرید اینترنتی.

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کالاهای مرتبط